Operacja powiększania biustu – cena, opinie, alternatywne rozwiązania

Kobiety przykładają bardzo dużą uwagę do tego jak wyglądają. Uroda to niezwykle ważny element większości Pań. Widać to chociażby po zainteresowaniu różnego rodzaju zabiegami upiększającymi.

Kobiety potrafią bardzo poważnie ingerować w swoje ciało, a wszystko to dla podwyższenia poziomu atrakcyjności. Najlepszym tego przykładem jest bardzo duże zainteresowanie zabiegami powiększania piersi.

Operacja powiększania biustu

Plastyczne powiększanie biustu to rozwiązanie, które daje zdecydowanie najtrwalsze efekty. Pacjentka ma do wyboru: rodzaj, wielkość oraz kształt wszczepianego implantu. Praktycznie, ta forma powiększania piersi w żaden sposób nie ogranicza kobiety. Efekty operacyjnego powiększania piersi są bardzo dobre. Opinie na temat chirurgicznej ingerencji w wygląd biustu w zdecydowanej większości są pozytywne.

Operacja powiększania biustu to zabieg dosyć kosztowny. Decydując się na tego typu zabieg trzeba się liczyć z kosztami sięgającymi kilkunastu tysięcy złotych. Pełne rezultaty zabiegu podziwiać można po około kilku tygodniach (zagojenie, brak obrzęku).

Alternatywy dla medycyny plastycznej?

Decyzja o operacji plastycznej nie każdej kobiecie przychodzi łatwo. Nie wszystkie Panie są zdolne do tak poważnej ingerencji w swoje ciało. Wszakże, wszczepiany implant jest ciałem obcym, nienaturalnym.

Alternatywnym rozwiązaniem są zabiegi medycyny estetycznej, zwykle wykonywane w znieczuleniu miejscowym. Mowa o powiększaniu biustu przy wykorzystaniu:

  • kwasu hialuronowego
  • własnego tłuszczu

To rozwiązania, które pozwalają uzyskać bardziej naturalne efekty. Ponadto, obie substancje znajdują się naturalnie w organizmie człowieka. Zabiegi tego typu są nieco tańsze (od kilku tysięcy złotych). Wadą tychże rozwiązań jest efekt, który utrzymuje się zwykle do 30 miesięcy.

Innymi metodami powiększania biustu są:

  • tabletki na powiększanie biustu (suplementy diety, zwykle w pełni naturalne)
  • żele do stosowania miejscowego
  • specjalistyczne masaże
  • ćwiczenia mięśni klatki piersiowej

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*