Powiększanie piersi: operacja czy naturalne sposoby?

O większym biuście marzy naprawdę sporo grono osób. Potwierdzają to wszelkie statystyki zabiegów wykonywanych przez gabinety medycyny estetycznej – znaczna większość z nich dotyczy powiększenia, ujędrnienia lub wypełnienia piersi.

Panie przykładają uwagę do tego elementu urody, gdyż jest on uważany za jeden z najważniejszych w kontekście wpływu na urodę. W dzisiejszej publikacji pragniemy przedstawić pokrótce sposoby na powiększenie biustu – zarówno te naturalne, jak i inwazyjne.

Medycyna estetyczna – zabiegi powiększania piersi

Spośród wszystkich zabiegów zdecydowanie najczęściej Panie decydują się na wszczepienie implantów piersiowych. Ta forma zabiegowa pozwala bowiem na osiągnięcie trwałego, dowolnego efektu. Panie mają do dyspozycji różne kształty, formy wypełnienia oraz rozmiary implantów. Chirurg plastyczny może dokonać dowolnego modelowania.

Alternatywnymi rozwiązaniami są Macrolane oraz Lipolifting, czyli odpowiednio powiększanie kwasem hialuronowym oraz własnym tluszczem.

Wypełnianie piersi kwasem hialuronowym gwarantuje efekty na 18-30 miesięcy oraz pozwala powiększyć biust o nawet dwa rozmiary. Powiększanie przy wykorzystaniu własnego tłuszczu jest formą trwałą. Szacuje się, że ilość przyswajanego tłuszczu to od 30 do nawet 90%.

Naturalne sposoby na większe piersi

Nie trzeba wydawać kilkunastu tysięcy złotych (tyle kosztuje każda forma zabiegowa), aby móc pochwalić się większym biustem. Istnieją bowiem metody znacznie tańsze, których skuteczność stoi na wysokim poziomie. Zaliczamy do nich:

  • dietę (zmiana sposobu odżywiania, produkty bogate w fitoestrogeny)
  • ćwiczenia (rozwijające mięśnie klatki piersiowej)
  • masaże (zwykle działają ujędrniająco, pozwalają na optyczne powiększenie)
  • tabletki (suplementy doustne, w pełni naturalny skład)
  • kremy (o działaniu: ujędrniającym, powiększającym)

Wyżej wymienione sposoby z całą pewnością nie działają tak szybko jak ma to miejsce w przypadku zabiegów, ale na pewno stanowią świetną alternatywę. Szczególnie kremy i tabletki cieszą się świetną opinią. Niektóre preparaty (np. ProBreast Plus) daje gwarancję wzrostu w postaci 1,5 rozmiaru.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*